Blog

Akcja Aktywizacja!

Pobierz bezpłatnie materiały aktywizacyjne dla siebie lub bliskich.

 

Akcja aktywizacja! – taką nazwę nosi publikacja z materiałami aktywizującymi dla Seniorów, którą przygotowała z okazji przypadającego 1 października Międzynarodowego Dnia Osób Starszych dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz. Każdy może teraz bezpłatnie pobrać publikację zawierającą krzyżówki, dowcipy, ćwiczenia umysłu, zadania na spostrzegawczość, zagadki, łamigłówki, a nawet kolorowanki i szablony!

Jak to zrobić? – wystarczy klknąć w zdjęcie poniżej.

Aktywizacja seniorów
A jeśli zechcecie się podzielić swoją opinią albo zdjęciem podczas pracy z nimi – czeka na Was niespodzianka!

Warto wspomnieć, że dr Górnicka-Naszkiewicz jest wydawcą miesięcznika Super Senior, autorką ogólnopolskiego bloga Super Senior, wydawcą książek do ćwiczenia umysłu, sprawności ręki, oka  oraz rozwoju osobistego na emeryturze. Jako terapeuta zajęciowy i terapeuta ręki aktywizuje i motywuje do działania emerytów w całej Polsce.  

 


<< Wróć do poprzedniej strony

Sprawdź również

Zajęcia...
22 lis 2021
Przyszła pora...
21 lis 2021
Przedszkolaki...
20 lis 2021
Skorzystaj z...
13 lis 2021
Nie daj się...
12 lis 2021O mnie

Nazywam się dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz i moją pasją jest aktywizacja osób starszych. Jestem redaktorem naczelnym miesięcznika i bloga Super Senior, terapeutą zajęciowym, animatorem kultury oraz autorką publikacji ćwiczeniowych do rozwoju osobistego na emeryturze. 
 

Zobacz moje książki


łamigłówki dla seniorów


hobby seniora

mandala seniora


spostrzegawczość senior

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje