Blog

Zapisz się do newslettera!

Jeden klik, a jako pierwszy poznasz wartościowe treści!


👉 Wsparcie i aktywizacja seniorów
👉Pomysły na zajęcia terapeutyczne i aktywizacyjne
👉Projekty i przedsięwzięcia podnoszące jakość życia osób starszych
 

Bezpłatna publikacja wydana na Ogólnopolski Dzień Seniora

Każdy kto pracuje z seniorami wie, że to wymaga pasji i doświadczenia. Jest to praca trudna, a mimo to nie brakuje osób pełnych empatii chcących podnieść jakość życia osób starszych. Z okazji Dnia Seniora przygotowaliśmy bezpłatną publikację, by Wasza praca była łatwiejsza.

 
Gotowe materiały dostosowane do możliwości i potrzeb osób starszych z pewnością ułatwią codzienną pracę i zainspirują do różnorodnych aktywności. Warto zawsze mieć je pod ręką, gdyż to duża oszczędność czasu. Duża czytelna czcionka, niski stopień trudności, gruby kontur – wszystko to sprawia, że każdy Senior może odnieść sukces i zmotywować się do dalszej pracy.
 
Co to jest Super Senior?
Super Senior „Super Senior” to linia publikacji przygotowanych przez dr Barbarę Górnicką-Naszkiewicz. Jej głównym celem jest rozwój osobisty ludzi w „jesieni życia”. Ten szczególny czas to moment, w którym można zająć się swoimi zapomnianymi przed laty pasjami, spędzić czas miło i twórczo. Wszystkie przygotowane przez nią publikacje dostosowane są do potrzeb osób starszych nie tylko w warstwie treściowej, ale także od strony technicznej.

„Super Senior” to również 
ogólnopolski blog, na którym propagujemy aktywne spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty na emeryturze.
 
Jak pobrać bezpłatną publikację?
Wystarczy kliknąć w baner poniżej. 

Super Senior książki 


<< Wróć do poprzedniej strony

Popularne tagi

Sprawdź również

Terapia...
1 kwi 2023
Aktywność po...
24 mar 2023
„Skoro nie...
23 mar 2023
Rusza Akademia...
21 mar 2023
7 błędów w...
20 mar 2023Poznaj autorkę bloga

Dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz, dziennikarka, autorka książek aktywizacyjnych dla seniorów, propagatorka rozwoju osobistego na emeryturze. Redaktor naczelna miesięcznika i bloga Super Senior oraz kobietapo60.pl. Stale współpracuje z wieloma mediami senioralnymi w Polsce jako specjalista silver content. Jest również inicjatorką wielu akcji społecznych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, których celem jest dostrzeżenie i rozwijanie potencjału osób starszych, m.in. „Seniorzy z pasją”, „Podziel się książką z seniorem”, „Na zdrowie!”, „Hobby 50+”, „Aktywny Senior”, „Bezpiecznie i twórczo w Internecie”, „Kobiece historie mają moc”. Chętnie wspiera oraz opiniuje przedsięwzięcia kierowane do osób starszych i tworzone przez nich samych, nadając im patronat medialny oraz nagłaśniając działania senioralne na łamach polskich mediów.
 

Zobacz publikacje aktywizacyjne


łamigłówki dla seniorów


hobby seniora

mandala seniora


spostrzegawczość senior
 


Współpraca


domyseniora.plflexi.pl

podlaskisenior.pl


Senior Lux sklep seniorlux.pl

kobieta po 6060plus.pl
50ok.plkobieta50plus.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje