Blog

Zapisz się do newslettera!

Jeden klik, a jako pierwszy poznasz wartościowe treści!


👉 Wsparcie i aktywizacja seniorów
👉Pomysły na zajęcia terapeutyczne i aktywizacyjne
👉Projekty i przedsięwzięcia podnoszące jakość życia osób starszych
 

Czy znasz korzyści życia po sześćdziesiątce?

Wraz z wiekiem nabieramy doświadczeń i cennej wiedzy. Nie bądźmy więc bierni i wciąż korzystajmy z życia. Wiek 60+ niesie przecież wiele korzyści. Jakich? Koniecznie przeczytajcie.


Na emeryturze mamy więcej czasu dla siebie, nie musimy nieustannie martwić się pracą, obowiązkami domowymi czy wychowaniem dzieci. Teraz jest pora, by spokojnie usiąść z książką na kanapie albo założyć swój ogródek. Można by długo wyliczać, ale całą masę korzyści przybliża nam portal www.60plus.pl, który – jak ocenia redaktor Dariusz Ludwiczak – ma pokazać plusy życia po sześćdziesiątce.

Na portalu zamieszczonych jest ponad 600 artykułów w 20 kategoriach tematycznych. Co więcej, można też na nim znaleźć ciekawe oferty skierowane dla emerytów. Warto tam zajrzeć, by upolować atrakcyjna promocję, ale i miło spędzić czas, zagłębiając się w lekturze ciekawych artykułów dotyczących zdrowia, aktywności fizycznej, zasięgnąć porad czy przejrześ przepisy kulinarne na smakowite dania.

Jeszcze dziś wejdź na www.60plus.pl, by poczytać o korzyściach życia po sześćdziesiątce. Jest tam też artykuł „8 sposobów na powrót do swoich pasji sprzed lat” dr Barbary Górnickiej-Naszkiewicz, naszej Pani Redaktor!
Super Senior


<< Wróć do poprzedniej strony

Popularne tagi

Sprawdź również

Terapia...
1 kwi 2023
Aktywność po...
24 mar 2023
„Skoro nie...
23 mar 2023
Rusza Akademia...
21 mar 2023
7 błędów w...
20 mar 2023Poznaj autorkę bloga

Dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz, dziennikarka, autorka książek aktywizacyjnych dla seniorów, propagatorka rozwoju osobistego na emeryturze. Redaktor naczelna miesięcznika i bloga Super Senior oraz kobietapo60.pl. Stale współpracuje z wieloma mediami senioralnymi w Polsce jako specjalista silver content. Jest również inicjatorką wielu akcji społecznych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, których celem jest dostrzeżenie i rozwijanie potencjału osób starszych, m.in. „Seniorzy z pasją”, „Podziel się książką z seniorem”, „Na zdrowie!”, „Hobby 50+”, „Aktywny Senior”, „Bezpiecznie i twórczo w Internecie”, „Kobiece historie mają moc”. Chętnie wspiera oraz opiniuje przedsięwzięcia kierowane do osób starszych i tworzone przez nich samych, nadając im patronat medialny oraz nagłaśniając działania senioralne na łamach polskich mediów.
 

Zobacz publikacje aktywizacyjne


łamigłówki dla seniorów


hobby seniora

mandala seniora


spostrzegawczość senior
 


Współpraca


domyseniora.plflexi.pl

podlaskisenior.pl


Senior Lux sklep seniorlux.pl

kobieta po 6060plus.pl
50ok.plkobieta50plus.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje