Blog

Senior ciekawostki nie tylko dla osób starszych

Redakcja Super Seniora ruszyła z nową akcją. Co tydzień publikujemy ciekawostki, które aktywizują i motywują osoby starsze, a pracującym z seniorami przypominają, że wystarczy zachęcanie do drobnych zmian, by jakoś życia podopiecznych wzrosła. 

 
Inicjatorem akcji
#SeniorCiekawostki jest Barbara Górnicka-Naszkiewicz, redaktor naczelna Super Seniora, dziennikarka, propagatorka rozwoju osobistego na emeryturze. Co tydzień na facebookowym fanpage’u Super Senior publikuje post z krótką informacją – ciekawostką w formie grafiki. Ten nowoczesny sposób przekazu szybko i łatwo dociera do wszystkich zainteresowanych tematyką senioralną.
 
 – Czasem małe zmiany przynoszą duże efekty – oceniania Barbara Górnicka-Naszkiewicz, redaktor naczelna Super Seniora współpracująca z wieloma mediami senioralnym i w Polsce. – Najważniejsza jest motywacja, by podjąć działanie. Wtedy reszta przychodzi sama – dodaje z uśmiechem.
 
Główną ideą przedsięwzięcia jest pokazanie, że dobry nastrój i samopoczucie zależą od nas samych. Na przykład śmiech wspaniale działa przeciwbólowo, a działanie terapeutyczne pracy i relaksu w ogrodzie na przewlekły stres jest nie do przecenienia. Wiedziałeś o tym? Warto taką wiedzę rozpowszechniać!
 
Jeśli lubisz takie ciekawostki, koniecznie zaglądaj na profil
Super Senior. Co tydzień dowiesz się czegoś nowego!
 

seniorciekawostki, super senior, aktywizacja seniorów, książki dla seniorów

Super senior, senior ciekawostki, książki dla seniorów

 << Wróć do poprzedniej strony

Sprawdź również

Światowy Dzień...
25 wrz 2022
Tylko nie mów...
23 wrz 2022
Najważniejsze...
22 wrz 2022
Jakim będziesz...
20 wrz 2022
Zaproszenie na...
18 wrz 2022Poznaj autorkę bloga

Dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz, dziennikarka, autorka książek aktywizacyjnych dla seniorów, propagatorka rozwoju osobistego na emeryturze. Redaktor naczelna miesięcznika i bloga Super Senior oraz kobietapo60.pl. Stale współpracuje z wieloma mediami senioralnymi w Polsce jako specjalista silver content. Jest również inicjatorką wielu akcji społecznych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, których celem jest dostrzeżenie i rozwijanie potencjału osób starszych, m.in. „Seniorzy z pasją”, „Podziel się książką z seniorem”, „Na zdrowie!”, „Hobby 50+”, „Aktywny Senior”, „Bezpiecznie i twórczo w Internecie”, „Kobiece historie mają moc”. Chętnie wspiera oraz opiniuje przedsięwzięcia kierowane do osób starszych i tworzone przez nich samych, nadając im patronat medialny oraz nagłaśniając działania senioralne na łamach polskich mediów.
 

Zobacz publikacje aktywizacyjne


łamigłówki dla seniorów


hobby seniora

mandala seniora


spostrzegawczość senior
 


Współpraca
flexi.pl

podlaskisenior.pl


Senior Lux sklep seniorlux.pl

kobieta po 6060plus.pl
50ok.plkobieta50plus.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje