Blog

Zapisz się do newslettera!

Jeden klik, a jako pierwszy poznasz wartościowe treści!


👉 Wsparcie i aktywizacja seniorów
👉Pomysły na zajęcia terapeutyczne i aktywizacyjne
👉Projekty i przedsięwzięcia podnoszące jakość życia osób starszych
 

Wyjątkowy portal dla wyjątkowych kobiet!

Portal kobietapo60.pl to miejsce, gdzie przeczytamy ciekawe artykuły dotyczące m.in. zdrowia, urody, mody, domu, prawa i finansów. Znajdują się tam również propozycje turystyczne, inspiracje oraz historie kobiet sukcesu. Warto więc dodać go do ulubionych miejsc w sieci!

Pomysłodawcą i założycielem portalu www.kobietapo60.pl  jest Arkadiusz Woch, aktywny przedsiębiorca, który dostrzegł potrzebę stworzenia wirtualnego miejsca dla kobiet dojrzałych. Z sukcesem wydaje portal, na którym czytelniczki mają możliwość miło spędzić czas, jak również rozwijać się na emeryturze. Codziennie kobiety z całej Polski zaglądają tu po wartościowe treści!


Super Senior kobietapo60.pl


Redaktorem naczelnym portalu jest dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz, propagatorka aktywizacji i rozwoju osobistego na emeryturze. Stale podejmuje działania społeczne i wydawnicze na rzecz osób starszych, jest inicjatorką wielu akcji oraz kampanii, m.in. „Podziel się książką z seniorem”,  „Seniorzy z pasją”, „Bezpiecznie i twórczo w Internecie”, „Hobby 50 plus”. Na swym koncie ma setki artykułów prasowych, blogowych, stale też udziela się na serwisach tematycznych.

kobietapo60.pl aktywizacja kobiet

Portal ma lekką rozrywkową formę, ale nie brakuje na nim ważnych tematów. Priorytetem wydawcy jest aktywizacja osób po 60. roku życia oraz zapobieganie e-wykluczeniu osób starszych. Należy podkreślić, że jest to jeden z najlepszych portali, który stale dba o podniesienie dobrostanu osób po 60. roku życia ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kobiet. Warto zatem stale zaglądać na www.kobietapo60.pl po wartościowe artykuły, których trudno szukać gdzie indziej!

Chcesz być na bieżąco? – zapisz się do newslettera. Nie zapomnij potwierdzić swojego zapisu! Pamiętaj, że możesz też zaproponować temat lub też napisać do redakcji list. Jeśli jesteś przekonana, że Twoja historia może kogoś zainspirować – podziel się nią!<< Wróć do poprzedniej strony

Popularne tagi

Sprawdź również

Terapia...
1 kwi 2023
Aktywność po...
24 mar 2023
„Skoro nie...
23 mar 2023
Rusza Akademia...
21 mar 2023
7 błędów w...
20 mar 2023Poznaj autorkę bloga

Dr Barbara Górnicka-Naszkiewicz, dziennikarka, autorka książek aktywizacyjnych dla seniorów, propagatorka rozwoju osobistego na emeryturze. Redaktor naczelna miesięcznika i bloga Super Senior oraz kobietapo60.pl. Stale współpracuje z wieloma mediami senioralnymi w Polsce jako specjalista silver content. Jest również inicjatorką wielu akcji społecznych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim, których celem jest dostrzeżenie i rozwijanie potencjału osób starszych, m.in. „Seniorzy z pasją”, „Podziel się książką z seniorem”, „Na zdrowie!”, „Hobby 50+”, „Aktywny Senior”, „Bezpiecznie i twórczo w Internecie”, „Kobiece historie mają moc”. Chętnie wspiera oraz opiniuje przedsięwzięcia kierowane do osób starszych i tworzone przez nich samych, nadając im patronat medialny oraz nagłaśniając działania senioralne na łamach polskich mediów.
 

Zobacz publikacje aktywizacyjne


łamigłówki dla seniorów


hobby seniora

mandala seniora


spostrzegawczość senior
 


Współpraca


domyseniora.plflexi.pl

podlaskisenior.pl


Senior Lux sklep seniorlux.pl

kobieta po 6060plus.pl
50ok.plkobieta50plus.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje